Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija kļuvusi par pilntiesīgu biedru Starptautiskajā grāmatvežu federācijā

74
(0)

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija (LRGA) informē, ka 2018.gada 1.novembrī Starptautiskās grāmatvežu federācijas Padomes sēdē (IFAC Council meeting) Sidnejā LRGA tika vienbalsīgi uzņemta IFAC par pilntiesīgu biedru.

“Ar LRGA iestāšanos Starptautiskajā grāmatvežu federācijā par pilntiesīgu biedru tiek radīta stabila asociācijas turpmākās attīstības platforma, tiek nodrošināta asociācijas biedru dalība profesionālo standartu izstrādē, kā arī tiek dota plaša iespēja izmantot starptautisko pieredzi uzskaites un finanšu pārskatu sagatavošanas jomā asociācijas sertificēto grāmatvežu darbā,” teikts asociācijas mājaslapā.

Asociācija informē, ka IFAC biedriem tiek izvirzītas sekojošās prasības:

  • atbalstīt IFAC misiju un programmas;
  • demonstrēt atbilstību SMOs;
  • būt finansiāli un operacionāli spējīgiem, ar attiecīgu pārvaldes struktūru;
  • maksāt biedru naudu un
  • nodrošināt atbilstību citiem kritērijiem, kuri ir aprakstīti IFAC Satversmē (IFAC Constitution) un IFAC Statūtos (IFAC Bylaws).

IFAC ir lielākā un autoritatīvākā starptautiskā profesionālo grāmatvežu, revidentu un citu grāmatvedības un finanšu sfēras speciālistu apvienība. IFAC apvieno vairāk nekā 175 pilntiesīgus un asociētus biedrus no 130 valstīm un jurisdikcijām, kuri pārstāv ap 3 milj. grāmatvežus sabiedriskajā praksē, izglītības jomā, valsts sektorā, ražošanā un tirdzniecībā. Detalizēta informācija par Starptautisko grāmatvežu federāciju ir pieejama tās mājaslapā internetā www.ifac.org.

Novērtējiet šo rakstu
(0)