0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻICITIMaksājot dabas resursu nodokli, jānorāda tā kods

Maksājot dabas resursu nodokli, jānorāda tā kods

Ministru kabineta 2007. gada 19. jūnija noteikumu Nr. 404 “Kārtība, kādā aprēķina un maksā dabas resursu nodokli, izsniedz dabas resursu lietošanas atļauju un auditē apsaimniekošanas sistēmas” 1. pielikumā noteikta pārskata par aprēķināto dabas resursu nodokli (turpmāk – DRN) veidlapa. Paskaidrojumi veidlapas aizpildīšanai paredz, ka pārskatā vienlaikus ar DRN objektu jānorāda arī nodokļa objekta kods, atgādina Valsts ieņēmumu dienests. Saskaņā ar Ministru kabineta 2007. gada 19. jūnija noteikumu Nr. 404 “Kārtība, kādā aprēķina un maksā dabas resursu nodokli, izsniedz dabas resursu lietošanas atļauju un auditē apsaimniekošanas sistēmas” 5.1 un 103. punktu Valsts ieņēmumu dienests ir izstrādājis DRN objektu kodu sarakstu. DRN kods izveidots…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Ikars Kubliņš, BilancePLZ

Ministru kabineta 2007. gada 19. jūnija noteikumu Nr. 404 “Kārtība, kādā aprēķina un maksā dabas resursu nodokli, izsniedz dabas resursu lietošanas atļauju un auditē apsaimniekošanas sistēmas” 1. pielikumā noteikta pārskata par aprēķināto dabas resursu nodokli (turpmāk – DRN) veidlapa.

Paskaidrojumi veidlapas aizpildīšanai paredz, ka pārskatā vienlaikus ar DRN objektu jānorāda arī nodokļa objekta kods, atgādina Valsts ieņēmumu dienests.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2007. gada 19. jūnija noteikumu Nr. 404 “Kārtība, kādā aprēķina un maksā dabas resursu nodokli, izsniedz dabas resursu lietošanas atļauju un auditē apsaimniekošanas sistēmas” 5.1 un 103. punktu Valsts ieņēmumu dienests ir izstrādājis DRN objektu kodu sarakstu.

DRN kods izveidots katram DRN objektam. Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmas DRN pārskata veidlapā nodokļa objekta kods jau automātiski sasaistīts ar attiecīgo nodokļa objektu. Tātad DRN objekta koda norādīšana DRN pārskatā neradīs administratīvo slogu tā iesniedzējam. Nodokļa objektu kodi tika izveidoti tāpēc, ka atsevišķu DRN objektu nosaukumi Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskas deklarēšanās sistēmā (EDS) ir gari un nepārskatāmi, tādējādi kodi palīdzēs nodokļu maksātājiem ātrāk un efektīvāk atrast un izvēlēties konkrēto, sev nepieciešamo DRN kodu 1. pielikumā.

"Bilances" abonēšanai - dažādas iespējas. Izvēlies sev izdevīgāko!

Interesenti var izvēlēties, kā abonēt un lasīt BILANCI - to iespējams saņemt gan drukātā veidā savā pastkastītē, gan lasīt e-vidē portālā tiešsaistē, gan izvēlēties Grāmatveža komplektu vai Bilances Zelta komplektu, kam arī iespējams gan papīra, gan elektroniskais formāts. Uzziniet vairāk, kādas iespējas piedāvā katrs no variantiem!