Nākotnes biznesa tehnoloģijām veltīts forums skatāms arī tiešsaistē

Biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART gada grandiozākais pasākums – BiSMART 2019 forums “Nākotnes biznesa tehnoloģijas”, kas tiek atklāts 24.janvārī, veltīts nākotnes tehnoloģijām uz izaugsmi vērstiem uzņēmumiem. Pasākuma galvenā mērķauditorija ir  lielo, vidējo, mazo uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, IT attīstības vadītāji un augstākais menedžments. Foruma lektoru sniegtās atziņas  varēs noskatīties tiešsaistē BiSMART Facebook plūsmā, kā arī straume.lmt.lv mājaslapā. Konferences tiešraide 24. janvārī, plkst. 9.30-13.45. Minētajās vietnēs arī var iepazīties ar foruma norises programmu.

Tehnoloģiju straujais progress, ko var manīt vairs ne gada, bet jau mēneša griezumā, pierāda reiz izsacītus viedus vārdus, ka tehnoloģijas nekad vairs neattīstīsies tik lēni kā šobrīd. Līdz ar šīm pārmaiņām mainās tendences un procesi arī biznesa vidē. Jaunas klientu apkalpošanas iespējas, pārdošanas automatizācija 21. gadsimtā, nākotnes datu tīkli un tehnoloģiskā transformācija ir jomas, par kurām aizdomājas ne viens vien uzņēmums un kuras tiks apskatītas BiSMART rīkotajā gadu atklājošajā pasākumā – forumā “Nākotnes biznesa tehnoloģijas”.

Forumā nozaru eksperti un viedokļa līderi izklāstīs pieredzē balstītas atziņas par globālajām, lokālajām tendencēm un procesiem biznesa tehnoloģiju jomā. Gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumu pārstāvji sniegs ieskatu par to, kā biznesa tehnoloģijas ietekmē uzņēmuma procesus, peļņu, konkurētspēju un izaugsmi, kā arī dalīsies savā pieredzē par biznesa tehnoloģiju veiksmīgu ieviešanu un gudru izmantošanu.

Foruma skatītāji varēs iepazīties ar prognozēm un faktos balstītiem spriedumiem par globālo ekonomiku 2019. gadā, ar ko dalīsies ekonomists Morten Hansen . Par pārdošanas automatizāciju un kāpēc tā ir nepieciešama 21. gadsimta uzņēmumam, pastāstīs Mailigen dibinātājs un izpilddirektors Jānis Rozenblats. Kā izmantot visas digitalizācijas priekšrocības savā labā un būt līderim tehnoloģiskās transformācijas laikmetā, atklās SEB bankas valdes loceklis Kārlis Danēvičs. Kā izskatīsies un funkcionēs nākotnes datu tīkli un kā tajos neapmaldīties, atklās tehnoloģiju jomas vadītājs uzņēmumā Cisco Finland & Baltics Janne Tagstrom . Tāpat foruma skatītāji varēs uzzināt par to, kā veiksmīgi un gudri veikt uzņēmuma digitālo transformāciju, IT drošības un e-komercijas tendences, kas ir digitāls sadales sistēmas operators.

Līdzīgie raksti:

Atstāt komentāru

  Subscribe  
Paziņot par