0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSOtrdien notiks 2013. gada uzņēmumu Ilgtspējas indeksa atklāšanas pasākums

Otrdien notiks 2013. gada uzņēmumu Ilgtspējas indeksa atklāšanas pasākums

Otrdien, 12. februārī, no plkst. 10.00 līdz 12.00 Latvijas Darba devēju konfederācijas telpās tiks oficiāli atklāts 2013. gada Ilgtspējas indekss – iniciatīva, kas jau ceturto gadu Latvijas uzņēmumiem sniedz iespēju objektīvi novērtēt savu ilgtspējas līmeni atbilstoši starptautiski atzītiem kritērijiem. Stabila, atbildīga un konkurētspējīga uzņēmējdarbības vide ir ikvienas uz ilgtspējīgu attīstību vērstas valsts ekonomikas pamats. Šīs iniciatīvas autori un īstenotāji – Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (KIAI) – sadarbībā ar dažādu ilgtspējas jomu ekspertiem informēs par Ilgtspējas indeksa lomu uzņēmējdarbības vides attīstībā…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Ilgtspējas indekss (foto: ilgtspejasindekss.lv)
Otrdien, 12. februārī, no plkst. 10.00 līdz 12.00 Latvijas Darba devēju konfederācijas telpās tiks oficiāli atklāts 2013. gada Ilgtspējas indekss – iniciatīva, kas jau ceturto gadu Latvijas uzņēmumiem sniedz iespēju objektīvi novērtēt savu ilgtspējas līmeni atbilstoši starptautiski atzītiem kritērijiem. Stabila, atbildīga un konkurētspējīga uzņēmējdarbības vide ir ikvienas uz ilgtspējīgu attīstību vērstas valsts ekonomikas pamats. Šīs iniciatīvas autori un īstenotāji – Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (KIAI) – sadarbībā ar dažādu ilgtspējas jomu ekspertiem informēs par Ilgtspējas indeksa lomu uzņēmējdarbības vides attīstībā un valsts ilgtspējas veicināšanā un 2013. gada Ilgtspējas indeksa norisi, tostarp – izmaiņām uzņēmumu vērtēšanas kārtībā. Pasākuma viesus uzrunās:
  •    Pēteris Krīgers, LBAS priekšsēdētājs
  •    Līga Menģelsone, LDDK ģenerāldirektore
  •     Dace Helmane, KIAI vadītāja un Ilgtspējas indeksa koordinatore
  •     Daniels Pavļuts, LR ekonomikas ministrs
  •   Ingars Zustrups, LR Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos
  •   Aleksandrs Antonovs, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs
  •    Ingus Alliks, LR Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietnieks
Dalība Ilgtspējas indeksā ļauj uzņēmumiem ne vien novērtēt savu uzņēmējdarbības vidi piecās jomās – uzņēmuma stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, ietekme uz vidi un sabiedrība, bet arī saņemt vērtīgus ieteikumus par prioritāri uzlabojamiem procesiem, tālab tā dalībuzņēmumu skaits pieaug ar katru gadu. Iepriekšējo trīs gadu laikā šīs pašnovērtējuma sistēmas priekšrocības izmantojuši vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmumi. Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta nr. 1DP/1.3.1.3.2./08/IPIA/NVA/001 "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" ietvaros.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: