0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBASeminārs par nodokļu piemērošanu Ziemassvētku dāvanām un svētku pasākumu izdevumiem

Seminārs par nodokļu piemērošanu Ziemassvētku dāvanām un svētku pasākumu izdevumiem

Gada beigas grāmatvedībā ir saspringts laiks. Arī Ziemassvētku tuvošanās ar kolektīvo svētku pasākumu organizēšanu un dāvanu iegādi rada savus jautājumus par pareizāko nodokļu piemērošanu, ilgtspējas pasākumu izdevumiem, reprezentācijas vai reklāmas izdevumiem. Tāpēc Lietiškās informācijas dienests jau 13. decembrī, plkst. 10.00-12.00 piedāvā tiešsaistes semināru "Nodokļu aspekti dāvinājumiem un Ziemassvētku pasākumu rīkošanas izdevumiem", kurā lektore Ilvija Ozoliņa, Mg. oec., nodokļu konsultante, sertificēta praktizējoša grāmatvede ar divdesmit gadu pieredzi un grāmatvedības kursu pasniedzēja, izstāstīs par šajā laikā svarīgajiem tematiem: 1.Nodokļu piemērošana atkarībā no dāvinājuma veida un apmēra. 1.1.Ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamā dāvanas vērtība. 1.2.Ar…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: I. Kubliņš, BilancePLZ

Gada beigas grāmatvedībā ir saspringts laiks. Arī Ziemassvētku tuvošanās ar kolektīvo svētku pasākumu organizēšanu un dāvanu iegādi rada savus jautājumus par pareizāko nodokļu piemērošanu, ilgtspējas pasākumu izdevumiem, reprezentācijas vai reklāmas izdevumiem. Tāpēc Lietiškās informācijas dienests jau 13. decembrī, plkst. 10.00-12.00 piedāvā tiešsaistes semināru "Nodokļu aspekti dāvinājumiem un Ziemassvētku pasākumu rīkošanas izdevumiem", kurā lektore Ilvija Ozoliņa, Mg. oec., nodokļu konsultante, sertificēta praktizējoša grāmatvede ar divdesmit gadu pieredzi un grāmatvedības kursu pasniedzēja, izstāstīs par šajā laikā svarīgajiem tematiem:

1.Nodokļu piemērošana atkarībā no dāvinājuma veida un apmēra. 1.1.Ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamā dāvanas vērtība. 1.2.Ar darba spēka nodokļiem apliekamās dāvanas. 1.3.Dāvanas, kas dāvinātas saimnieciskās darbības ietvaros. 1.4.Dāvanas radiniekiem. 1.5.Dāvanas sadarbības partneriem. 1.6.Kādos gadījumos dāvana var būt kā uzņēmumu ienākuma nodokļa objekts.

2.Kad Ziemassvētku balles rīkošanas izdevumi nerada nodokļu sekas. 2.1.Personāla ilgtspējas pasākumu izdevumi – balle darbiniekiem. 2.2.Balle sadarbības partneriem – nodokļu riski. 2.3.Kādas pasākuma rīkošanas izmaksas nevar attiecināt uz personāla ilgtspējas pasākumu izdevumiem.

3.Reprezentācijas vai reklāmas izdevumi. 3.1.Izdevumi uzņēmuma prestiža veidošanai. 3.2.Izdevumi pusdienām ar sadarbības partneriem. 3.3.Komersanta zīmolu saturošu priekšmetu pasniegšana reprezentācijas pasākumos. 3.4.Dāvanu kartes pasniegšana reprezentācijas pasākumos un publiskās reklāmas kampaņās.

Semināram var pieteikties šeit: https://www.plz.lv/preces/davinajumi_reprezentacija/