0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAImporta muitas deklarācija pasta sūtījumiem ar papildu datiem pārcelta jaunā sistēmā

Importa muitas deklarācija pasta sūtījumiem ar papildu datiem pārcelta jaunā sistēmā

Turpinot attīstīt šī gada vidū ieviesto Automatizēto importa sistēmu (AIS), 2023. gada 22. novembrī uz jauno sistēmu tiek pārcelta arī funkcionalitāte importa muitas deklarāciju pasta sūtījumiem ar papildu datiem aizpildīšanai un apstrādei, informē Valsts ieņēmumu dienests. Fiziskas personas, aizpildot importa muitas deklarāciju pasta sūtījumiem, būtiskas atšķirības nemanīs. Jaunā arhitektūra pasta sūtījumu deklarēšanas funkcionalitātei nodrošina labāku pieejamību un darbības nepārtrauktību. Pieslēdzoties Elektroniskās deklarēšanas sistēmai un atverot “Importa muitas deklarācijas pasta sūtījumiem”, fiziskām personām sadaļā “Manas deklarācijas” turpmāk būs redzami trīs šķirkļi: Vienkāršotās, Ar papildu datiem līdz 21.11.2023., Ar papildu datiem. Šķirklī “Ar papildu…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
plāksne pie Valsts ieņēmumu dienesta ieejas, VID
Foto: Ikars Kubliņš, BilancePLZ

Turpinot attīstīt šī gada vidū ieviesto Automatizēto importa sistēmu (AIS), 2023. gada 22. novembrī uz jauno sistēmu tiek pārcelta arī funkcionalitāte importa muitas deklarāciju pasta sūtījumiem ar papildu datiem aizpildīšanai un apstrādei, informē Valsts ieņēmumu dienests.

Fiziskas personas, aizpildot importa muitas deklarāciju pasta sūtījumiem, būtiskas atšķirības nemanīs. Jaunā arhitektūra pasta sūtījumu deklarēšanas funkcionalitātei nodrošina labāku pieejamību un darbības nepārtrauktību.

Pieslēdzoties Elektroniskās deklarēšanas sistēmai un atverot “Importa muitas deklarācijas pasta sūtījumiem”, fiziskām personām sadaļā “Manas deklarācijas” turpmāk būs redzami trīs šķirkļi:

  • Vienkāršotās,
  • Ar papildu datiem līdz 21.11.2023.,
  • Ar papildu datiem.

Šķirklī “Ar papildu datiem līdz 21.11.2023.” lietotāji varēs atrast deklarācijas, kas izveidotas un iesniegtas līdz 2023. gada 21. novembrim. Savukārt šķirklī “Ar papildu datiem” atradīsies deklarācijas, kas tiks  izveidotas un iesniegtas, sākot ar šī gada 22. novembri.

Lasiet arī: