0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

TIESĪBASJURIDISKIE PADOMIKonferencē spriedīs par juridiskajiem aspektiem biznesā arī saistībā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem

Konferencē spriedīs par juridiskajiem aspektiem biznesā arī saistībā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem

Foto: Pexels.com

Ikgadējā konference “JURIDISKIE ASPEKTI BIZNESĀ“, ko  tradicionāli rīko RMS-Forum sadarbībā ar juridisko profesiju pārstāvjiem, šogad paredzēta attālināta vebināra formātā un notiks 28. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 12.30.

Šī būs jau XII profesionālā konference, un tās tematika saistīta arī ar sabiedrībā patlaban aktuālo Covid-19 pandēmijas laikā risināmo jautājumu loku. Tā, piemēram, konferences darba kārtībā pieteikti tādi temati kā “Darbinieku personas datu apstrāde attālinātā darba gadījumā, t.sk. saistībā ar Covid 19“, “Darba tiesības ”Covid-19” ēnā”, Korporatīvās pārvaldības principu ieviešana Latvijā un ar to saistīto procesu aktualitātes pamatojums krīzes laikā.

Tāpat konferencē paredzēts pievērsties citām aktualitātēm, kuras nav aizēnojusi atkārtotā ārkārtējā situācija valstī un kas daudziem uzņēmumiem ir risināmi dienas kārtībā, kā, piemēram, temati “Kā noskaidrot, vai konkurences pārkāpumi ir reāls drauds Jūsu uzņēmumam?”, “Strīdu risināšanas mehānismu efektivitāte strīdos ar valsti”, “Centieni regulēt tādas platformas kā Google, Facebook un Amazon.

Konferences “JURIDISKIE ASPEKTI BIZNESĀ 2021” moderatore būs  Elīna Putniņa, sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle. Informācija par dalību konferencē šeit.

 

 

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Pexels.com

Ikgadējā konference "JURIDISKIE ASPEKTI BIZNESĀ", ko  tradicionāli rīko RMS-Forum sadarbībā ar juridisko profesiju pārstāvjiem, šogad paredzēta attālināta vebināra formātā un notiks 28. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 12.30.

Šī būs jau XII profesionālā konference, un tās tematika saistīta arī ar sabiedrībā patlaban aktuālo Covid-19 pandēmijas laikā risināmo jautājumu loku. Tā, piemēram, konferences darba kārtībā pieteikti tādi temati kā "Darbinieku personas datu apstrāde attālinātā darba gadījumā, t.sk. saistībā ar Covid 19", "Darba tiesības ”Covid-19” ēnā", Korporatīvās pārvaldības principu ieviešana Latvijā un ar to saistīto procesu aktualitātes pamatojums krīzes laikā.

Tāpat konferencē paredzēts pievērsties citām aktualitātēm, kuras nav aizēnojusi atkārtotā ārkārtējā situācija valstī un kas daudziem uzņēmumiem ir risināmi dienas kārtībā, kā, piemēram, temati "Kā noskaidrot, vai konkurences pārkāpumi ir reāls drauds Jūsu uzņēmumam?", "Strīdu risināšanas mehānismu efektivitāte strīdos ar valsti", "Centieni regulēt tādas platformas kā Google, Facebook un Amazon".

Konferences "JURIDISKIE ASPEKTI BIZNESĀ 2021" moderatore būs  Elīna Putniņa, sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle. Informācija par dalību konferencē šeit.  

 

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: