0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIMainīs Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību teritoriālo kompetenci vīzu pieprasīšanai

Mainīs Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību teritoriālo kompetenci vīzu pieprasīšanai

Ministru kabineta sēdē  21.augustā valdība lēma par grozījumiem noteikumos par Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību teritoriālo kompetenci vīzu pieprasīšanai. Noteikumu grozījumu mērķis ir atvieglot vīzas pieteikuma iesniedzējam pārstāvniecību, kurā iesniedzams vīzas pieteikums, sasniegšanu, tādā veidā veicinot sadarbību izglītības un ekonomikas jomā, norāda Ārlietu ministrijā (ĀM) Noteikumu projekts paredz, ka: Bulgārijas pastāvīgo iedzīvotāju vienoto vīzu, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieteikumus varēs iesniegt Latvijas vēstniecībā Turcijā; Tadžikistānas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji varēs iesniegt vīzu pieteikumus vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu derīgumu, lidostas tranzītvīzas un ilgtermiņa vīzas pieprasīšanai Latvijas vēstniecībā Kazahstānā un Latvijas vēstniecībā Uzbekistānā. Indijas pilsoņi un pastāvīgie…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Ministru kabineta sēdē  21.augustā valdība lēma par grozījumiem noteikumos par Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību teritoriālo kompetenci vīzu pieprasīšanai. Noteikumu grozījumu mērķis ir atvieglot vīzas pieteikuma iesniedzējam pārstāvniecību, kurā iesniedzams vīzas pieteikums, sasniegšanu, tādā veidā veicinot sadarbību izglītības un ekonomikas jomā, norāda Ārlietu ministrijā (ĀM) Noteikumu projekts paredz, ka:
  • Bulgārijas pastāvīgo iedzīvotāju vienoto vīzu, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieteikumus varēs iesniegt Latvijas vēstniecībā Turcijā;
  • Tadžikistānas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji varēs iesniegt vīzu pieteikumus vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu derīgumu, lidostas tranzītvīzas un ilgtermiņa vīzas pieprasīšanai Latvijas vēstniecībā Kazahstānā un Latvijas vēstniecībā Uzbekistānā.
  • Indijas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji varēs iesniegt vīzu pieteikumus ilgtermiņa vīzas pieprasīšanai Latvijas vēstniecībā Uzbekistānā un Latvijas vēstniecībā Ķīnā;
  • Dienvidsudānas pilsoņu un pastāvīgo iedzīvotāju pieteikumus vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu, lidostas tranzītvīzas un ilgtermiņa vīzas pieprasīšanai pieņems Latvijas vēstniecībā Ēģiptē.
Noteikumos arī tiks precizēta informācija par vairāku valstu pārstāvniecību vīzu pieprasījumu pieņemšanā un izskatīšanā, nosakot, ka:
  • No 2011.gada 18.maija Austrija pārstāv Latviju vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieprasījumu pieņemšanā un izskatīšanā Venecuēlā, Etiopijā, Austrālijā un Malaizijā.
  • No 2011.gada 1.decembra Slovākija pārstāv Latviju vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieprasījumu pieņemšanā un izskatīšanā Meksikā, Korejā un Rumānijā.
  • No 2012.gada 1.maija Zviedrija pārstāv Latviju vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieprasījumu pieņemšanā un izskatīšanā Bangladešā un Zambijā.
  • No 2011.gada 1.novembra Ekvadoras pilsoņu un pastāvīgo iedzīvotāju pieteikumi vienotās vīzas, vīzas ar ierobežotu teritoriālo derīgumu un lidostas tranzītvīzas pieprasīšanai iesniedzami Latvijas vēstniecībā ASV.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: