Par aktuālāko 2019. gada pārskata iesniegšanas kārtībā var uzzināt semināra video ierakstā

Bilances Akadēmija informē

(0)

BILANCES AKADĒMIJĀ veikts semināra “Aktuālais un svarīgais – 2019. gada uzņēmumu ienākuma nodoklis un 2019. gada pārskats” video ieraksts. E-semināra laikā lektore Nelda Janoviča, zvērināta revidente, sertificēta nodokļu konsultante  informēja par aktuālāko 2019. gada pārskata iesniegšanas kārtībā EDS un MK noteikumos Nr. 399 „Noteikumi par sabiedrību sagatavoto finanšu pārskatu vai konsolidēto finanšu pārskatu elektroniskā noraksta formu”. Seminārā tika demonstrēti pārskata aizpildīšanas paraugi un sniegti ieteikumi, praktiskas situācijas tika apskatītas VID uzziņu kontekstā un revidenta darba praksē.

Tāpat seminārā tika padziļinātas un paplašinātas prasmes saimniecisko situāciju izpratnē, likumu lasīšanas un piemērošanas praksē, grāmatvedības un nodokļu uzskaitē, pareizas nodokļu un finanšu uzskaites nodrošināšanai.

Semināra gaitā varēja arī atsvaidzināt zināšanas par jauno UIN deklarāciju, par gada pēdējā deklarācijā uzrādāmo informāciju, izskatītas VID uzziņās paustās atziņas, t. sk. padziļināta izpratne par personāla ilgtspējas izdevumiem, uzkrājumiem, aizdevumiem, šaubīgiem debitoriem, aktīvu vērtības izmaiņām un to ietekmi uz UIN deklarāciju u. c. aktuālais.

Skaidrojumus un dažādus praktiskus darba rīkus finanšu pārskatu un uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas sastādīšanas atvieglošanā u.c. praktiski noderīgus dokumentus iegūsiet noskatoties semināra videoierakstu jebkurā grāmatvedim ērtā laikā un vietā, nepieciešams tikai dators! Video ieraksts tika veikts 2020. gada 20. februārī, tas sastāv no 8 daļām ar kopējo garumu ~250 min.

Par piekļuvi video ierakstam vairāk uzziniet šeit.

Noskatieties semināra ieraksta demonstrācijas video:

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Novērtējiet šo rakstu
(0)