0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

VISI RAKSTIPortālam jauns dizains - kā pie tā ātrāk pierast?

Portālam jauns dizains – kā pie tā ātrāk pierast?

Godātie portāla lasītāji! Kopš oktobra pirmajām dienām portāls plz.lv ir atjaunots uz mūsdienīgāku vizuālo versiju. Iespējams, ka sākotnēji tas varētu nedaudz mulsināt, jo bijāt pieraduši pie iepriekšējā rakstu izkārtojuma, taču ar laiku noteikti pamanīsit, kādas priekšrocības sniedz jaunais dizains. Lai būtu vieglāk orientēties portālā, aplūkojiet tā augšējo daļu, kur izkārtotas galvenās kategorijas, pēc kurām meklēt noteiktas tematikas ierakstus. Piemēram, kategorijā GRĀMATVEDĪBA kā līdz šim izkārtoti raksti, kas attiecas uz grāmatvedību. Taču apakškategorijās (tās atradīsit, turot datorpeli uz kategorijas GRĀMATVEDĪBA) tie sadalīti pēc tā, vai ziņa ir par normatīvā regulējuma izskatīšanu valdības vai Saeimas kādā no likumdošanas stadijām (sākot no Ministru…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Godātie portāla lasītāji!

Kopš oktobra pirmajām dienām portāls plz.lv ir atjaunots uz mūsdienīgāku vizuālo versiju. Iespējams, ka sākotnēji tas varētu nedaudz mulsināt, jo bijāt pieraduši pie iepriekšējā rakstu izkārtojuma, taču ar laiku noteikti pamanīsit, kādas priekšrocības sniedz jaunais dizains.

Lai būtu vieglāk orientēties portālā, aplūkojiet tā augšējo daļu, kur izkārtotas galvenās kategorijas, pēc kurām meklēt noteiktas tematikas ierakstus. Piemēram, kategorijā GRĀMATVEDĪBA kā līdz šim izkārtoti raksti, kas attiecas uz grāmatvedību. Taču apakškategorijās (tās atradīsit, turot datorpeli uz kategorijas GRĀMATVEDĪBA) tie sadalīti pēc tā, vai ziņa ir par normatīvā regulējuma izskatīšanu valdības vai Saeimas kādā no likumdošanas stadijām (sākot no Ministru kabineta komitejas līdz Saeimas 3. lasījumam) - tad tā būs atrodama apakškategorijā "GRĀMATVEDĪBAS LIKUMDOŠANA". Ja ziņai ir tieša saistība ar Valsts ieņēmumu dienesta aktualitātēm, tad tā būs atrodama apakškategorijā VID. Savukārt apakškategorijā SKAIDROJUMI atradīsit ekspertu plašāk skaidrotās normatīvā regulējuma izmaiņas vai normas konkrētu pielietojumu, kā arī cita veida grāmatvedībai veltītus rakstus. Attiecīgi līdzīgi raksti sadalīti kategorijā NODOKĻI.

Portāla SĀKUMPLAPAS izkārtojums ļauj uzzināt par 15 jaunākajiem porttāla ierakstiem, savukārt aktuālākie raksti pievērsīs uzmanību ar mainīgiem attēliem. Slīdošā lenta virs tā aicina ieskatīties EKSPERTU ATBILDĒS, kurās ierasti tiek sniegtas atbildes uz iesūtītiem jautājumiem, vai jautājumiem, kurus esat uzdevuši BILANCES AKADĒMIJAS semināros vai varbūt sūtījuši izdevniecības ŽURNĀLU redakcijai.

Arī ritinot sākumlapu uz leju, atradīsit svarīgāko kategoriju un apakškategoriju rakstu pieteikumus - tas ļaus ieskatītos gan jaunākajos, gan iepriekšējo dienu publicētos rakstos. Dažas kategorijas portāla sākumlapā nodalītas ar melnu vai pelēku vertikālo joslu - uzklikšķinot uz joslu - tā atveras vai aizveras, atklājot vai paslēpjot atsevišķas tematikas ierakstus (piemēram, kategorijas PERSONĀLS rakstus). Šīs joslas ļauj jums izvērst vai savērst portālu. Taču ņemiet vērā, ka portāla sadaļu ir vēl vairāk, nekā sākumlapas izklājumā (jo tad tā būtu jāritina ilgi uz leju), tāpēc iesakām izmantot arī jau pieminētās lapas augšdaļas kategoriju sadalījumu - piemēram, kategorijā ŽURNĀLI atradīsit apakškategoriju E-ŽURNĀLI, kas aizvedīs jūs uz piekļuvi žurnālu elektroniskajām versijām, kuras var skatīt portāla abonenti.

Ja tomēr vēl grūti pierast pie portāla jaunā vizuālā izskata, varat doties uz lapas augšdaļas kategorijas sadaļu un izvēlēties VISI RAKSTI - uzklikšķinot portāls atklās ierakstus to ievietošanas secībā līdzīgi kā iepriekšējā versijā. Tomēr iesakām pakāpeniski apgūt portāla jaunās priekšrocības!

 

Ja portāla lietošanas sakarā rodas jautājumi vai priekšlikumi, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: vineta@lid.lv

 

 

 

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: