0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSLIETVEDĪBAVID elektroniski izsniegs vēl vairākas licences

VID elektroniski izsniegs vēl vairākas licences

Valsts ieņēmumu dienesta informācija

Valsts ieņēmumu dienests (VID) turpina vienkāršot elektronisko pakalpojumu saņemšanas procesu. Turpmāk arī licences apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai, reģistrēta saņēmēja darbībai, reģistrēta nosūtītāja darbībai un sertifikātu par patstāvīgās mazās alus darītavas statusa iegūšanu varēs saņemt, aizpildot elektronisko veidlapu. Līdz šim iesniegums licences vai sertifikāta saņemšanai vai pārreģistrācijai bija jāaizpilda manuāli, un kā pielikums kopā ar citiem dokumentiem jāiesniedz elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS). Tagad licenci vai sertifikātu var iegūt vai pārreģistrēt, aizpildot elektronisko veidlapu. Elektroniskā veidlapa ievērojami vienkāršo e-pakalpojuma saņemšanu. VID aicina uzņēmējus, kuru izvēlētajam darbības veidam nepieciešama speciālā atļauja (licence) izmantot…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

9 € / mēnesī*

Pirmās 15 dienas bez maksas

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus

Foto: Ikars Kubliņš, BilancePLZ

Valsts ieņēmumu dienests (VID) turpina vienkāršot elektronisko pakalpojumu saņemšanas procesu. Turpmāk arī licences apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai, reģistrēta saņēmēja darbībai, reģistrēta nosūtītāja darbībai un sertifikātu par patstāvīgās mazās alus darītavas statusa iegūšanu varēs saņemt, aizpildot elektronisko veidlapu.

Līdz šim iesniegums licences vai sertifikāta saņemšanai vai pārreģistrācijai bija jāaizpilda manuāli, un kā pielikums kopā ar citiem dokumentiem jāiesniedz elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS). Tagad licenci vai sertifikātu var iegūt vai pārreģistrēt, aizpildot elektronisko veidlapu. Elektroniskā veidlapa ievērojami vienkāršo e-pakalpojuma saņemšanu.

VID aicina uzņēmējus, kuru izvēlētajam darbības veidam nepieciešama speciālā atļauja (licence) izmantot jaunos, strukturētos dokumentus:

Licence apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai” (LV1);

“Licence reģistrēta saņēmēja darbībai” (LV2);

“Licence reģistrēta nosūtītāja darbībai” (LV3);

“Sertifikāts par patstāvīgās mazās alus darītavas piešķiršanu”.

Papildu informācija ir atrodama VID interneta vietnes sadaļā Nodokļi / Akcīzes nodoklis / Informatīvie un metodiskie materiāli / “Speciālās atļaujas (licences) – izsniegšana un pārreģistrācija”.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: