0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

GRĀMATVEDĪBAKas jāapgūst, lai kļūtu par zvērināta revidenta palīgu? Stāsta Ieva Liepiņa (video)

Kas jāapgūst, lai kļūtu par zvērināta revidenta palīgu? Stāsta Ieva Liepiņa (video)

Foto: kenteegardin on Visual Hunt / CC BY-SA

Kas jāzina, lai mūsdienu sarežģītajos, normatīvā regulējuma jauno prasību un tehnoloģisko inovāciju apstākļos darbotos zvērināta revidenta palīga profesijā? Kādas teorētiskas un praktiskas pamatzināšanas pieprasa revīzijas process?

Ieva Liepiņa, Mag. oec., sertificēta nodokļu konsultante, zvērināta revidente, SIA Ievas Liepiņas birojs valdes locekle, iezīmē galvenos aspektus, ar kuriem iepazīstinās BILANCES AKADĒMIJAS rīkotajā divu dienu mācību kursā “Revīzijas teorija un prakse“. Mācības norisināsies 21. un 28. martā klātienē, Mārstaļu ielā 3, Rīgā.

Uzzināt vairāk par kursiem

 

Lasiet arī:

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: kenteegardin on Visual Hunt / CC BY-SA
Kas jāzina, lai mūsdienu sarežģītajos, normatīvā regulējuma jauno prasību un tehnoloģisko inovāciju apstākļos darbotos zvērināta revidenta palīga profesijā? Kādas teorētiskas un praktiskas pamatzināšanas pieprasa revīzijas process? Ieva Liepiņa, Mag. oec., sertificēta nodokļu konsultante, zvērināta revidente, SIA Ievas Liepiņas birojs valdes locekle, iezīmē galvenos aspektus, ar kuriem iepazīstinās BILANCES AKADĒMIJAS rīkotajā divu dienu mācību kursā "Revīzijas teorija un prakse". Mācības norisināsies 21. un 28. martā klātienē, Mārstaļu ielā 3, Rīgā. Uzzināt vairāk par kursiem
  Lasiet arī: