0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

NODOKĻIMUNMUN maksātāji saņems VID aptaujas anketu par saimnieciskās darbības konta pakalpojumu

MUN maksātāji saņems VID aptaujas anketu par saimnieciskās darbības konta pakalpojumu

Sākot no 2024. gada 3. janvāra Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsūtīs mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem aicinājumu piedalīties aptaujā par saimnieciskās darbības ieņēmumu (SDI) kontu. Aptaujas mērķis ir noskaidrot mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju viedokli par SDI kontu. Respondentu viedoklis palīdzēs pilnveidot SDI kontu, lai to padarītu ērtāku jau esošajiem lietotājiem, kā arī piesaistītu jaunus lietotājus. Aptaujas anketa tiks izsūtīta ar e-pasta [email protected] starpniecību. Lai pasargātu sevi no iespējamiem krāpnieku centieniem izmantot šo situāciju, VID aicina aptaujas respondentus būt uzmanīgiem un atgādina, ka informāciju par aptauju izsūtīs tikai ar VID aptauju e-pasta starpniecību. Ja MUN maksātāji saņem…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Ikars Kubliņš, BilancePLZ

Sākot no 2024. gada 3. janvāra Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsūtīs mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem aicinājumu piedalīties aptaujā par saimnieciskās darbības ieņēmumu (SDI) kontu.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju viedokli par SDI kontu. Respondentu viedoklis palīdzēs pilnveidot SDI kontu, lai to padarītu ērtāku jau esošajiem lietotājiem, kā arī piesaistītu jaunus lietotājus.

Aptaujas anketa tiks izsūtīta ar e-pasta [email protected] starpniecību. Lai pasargātu sevi no iespējamiem krāpnieku centieniem izmantot šo situāciju, VID aicina aptaujas respondentus būt uzmanīgiem un atgādina, ka informāciju par aptauju izsūtīs tikai ar VID aptauju e-pasta starpniecību.

Ja MUN maksātāji saņem kādus citus aizdomīgu sūtījumus it kā no Valsts ieņēmumu dienesta, VID aicina ievērot šos padomus vai arī sazināties ar dienestu, lai pārliecinātos par sūtījuma saistību ar VID.

"Bilances" abonēšanai - dažādas iespējas. Izvēlies sev izdevīgāko! Interesenti var izvēlēties, kā abonēt un lasīt BILANCI - to iespējams saņemt gan drukātā veidā savā pastkastītē, gan lasīt e-vidē portālā tiešsaistē, gan izvēlēties Grāmatveža komplektu vai Bilances Zelta komplektu, kam arī iespējams gan papīra, gan elektroniskais formāts. Uzziniet vairāk, kādas iespējas piedāvā katrs no variantiem!