0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

BIZNESSTIRDZNIECĪBAVID: 27. novembrī plānota pāreja uz jaunu sistēmu tranzīta deklarāciju noformēšanai

VID: 27. novembrī plānota pāreja uz jaunu sistēmu tranzīta deklarāciju noformēšanai

Pirmdien, 27. novembrī, plānots ieviest jaunu sistēmu tranzīta deklarāciju noformēšanai – Tranzīta kontroles sistēmu 2, kas aizstās pašlaik izmantoto sistēmu, informē Valsts ieņēmumu dienests. Saistībā ar jaunās Tranzīta kontroles sistēmas 2 (TKS2) ieviešanu no 26. novembra plkst. 23:55 Elektroniskās muitas datu apstrādes sistēmas (EMDAS) Tranzīta kontroles sistēma vairs nav pieejama komersantiem jaunu standarta un vienkāršoto deklarāciju iesniegšanai. Deklarācijas, kuru formēšana uzsākta iepriekš lietotajā sistēmā, arī tiks noslēgtas Tranzīta kontroles sistēmā. Pirmdien, 27. novembrī, plkst. 10:00 sāk darboties jaunā TKS2. Lai noformētu tranzīta deklarāciju jaunajā sistēmā, tāpat kā līdz šim būs jāautorizējas…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Preču eksporta transportēšanas uzrādīšana PVN deklarācijā
Foto: Timelab ProUnsplash

Pirmdien, 27. novembrī, plānots ieviest jaunu sistēmu tranzīta deklarāciju noformēšanai – Tranzīta kontroles sistēmu 2, kas aizstās pašlaik izmantoto sistēmu, informē Valsts ieņēmumu dienests.

Saistībā ar jaunās Tranzīta kontroles sistēmas 2 (TKS2) ieviešanu no 26. novembra plkst. 23:55 Elektroniskās muitas datu apstrādes sistēmas (EMDAS) Tranzīta kontroles sistēma vairs nav pieejama komersantiem jaunu standarta un vienkāršoto deklarāciju iesniegšanai.

Deklarācijas, kuru formēšana uzsākta iepriekš lietotajā sistēmā, arī tiks noslēgtas Tranzīta kontroles sistēmā.

Pirmdien, 27. novembrī, plkst. 10:00 sāk darboties jaunā TKS2. Lai noformētu tranzīta deklarāciju jaunajā sistēmā, tāpat kā līdz šim būs jāautorizējas VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā un, atverot EMDAS, jāizvēlas atbilstošā sistēma.

"Bilances" abonēšanai - dažādas iespējas. Izvēlies sev izdevīgāko!

Interesenti var izvēlēties, kā abonēt un lasīt BILANCI - to iespējams saņemt gan drukātā veidā savā pastkastītē, gan lasīt e-vidē portālā tiešsaistē, gan izvēlēties Grāmatveža komplektu vai Bilances Zelta komplektu, kam arī iespējams gan papīra, gan elektroniskais formāts. Uzziniet vairāk, kādas iespējas piedāvā katrs no variantiem!