0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSPERSONĀLA DOKUMENTIKā reģistrēt darba ņēmējus nerezidentus, kuriem nav Latvijas Republikas piešķirtā personas koda?

Kā reģistrēt darba ņēmējus nerezidentus, kuriem nav Latvijas Republikas piešķirtā personas koda?

Reģistrējot darba ņēmēju, kuram nav Latvijas Republikas Iedzīvotāju reģistra piešķirtā personas koda, darba devējs sadaļā “Ziņas par darba ņēmējiem” aizpilda aili “Personas dzimšanas dati”, norāda Valsts ieņēmumu dienests (VID). Pēc tam darba devējs vēršas VID ar iesniegumu par unikāla reģistrācijas numura piešķiršanu, pievienojot informāciju par citas valsts izsniegtu identifikācijas kodu/numuru vai personas kodu, dzīvesvietas adresi vai kontaktadresi, kuru var izmantot saziņai, valstspiederību, dzimumu un personu apliecinoša dokumenta datus: pases vai ID kartes numuru, derīguma termiņu (no, līdz), dokumenta izdošanas vietu un izdošanas datumu, izdevējvalsti. VID piešķir darba ņēmējam unikālu reģistrācijas numuru, kuru darba…


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī *

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

ABONĒT

* Atjaunojas automātiski, vari pārtraukt jebkurā brīdī!

 Jau ir BilancePLZ abonements?
Pieslēdzies

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Fauxels, https://www.pexels.com

Reģistrējot darba ņēmēju, kuram nav Latvijas Republikas Iedzīvotāju reģistra piešķirtā personas koda, darba devējs sadaļā “Ziņas par darba ņēmējiem” aizpilda aili “Personas dzimšanas dati”, norāda Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Pēc tam darba devējs vēršas VID ar iesniegumu par unikāla reģistrācijas numura piešķiršanu, pievienojot informāciju par citas valsts izsniegtu identifikācijas kodu/numuru vai personas kodu, dzīvesvietas adresi vai kontaktadresi, kuru var izmantot saziņai, valstspiederību, dzimumu un personu apliecinoša dokumenta datus: pases vai ID kartes numuru, derīguma termiņu (no, līdz), dokumenta izdošanas vietu un izdošanas datumu, izdevējvalsti.

VID piešķir darba ņēmējam unikālu reģistrācijas numuru, kuru darba devējs izmanto personas koda vietā.

Minēto iesniegumu par unikālā reģistrācijas numura piešķiršanu VID var nosūtīt, izmantojot EDS piedāvāto dokumentu “Informācija Valsts ieņēmumu dienestam” vai “Sarakste ar VID”.

Pēc unikālā reģistrācijas numura saņemšanas jāiesniedz precizētas ziņas par darba ņēmējiem, papildinot deklarēto ierakstu ar šo numuru.