0,00 EUR

Grozs ir tukšs.

PERSONĀLSDARBA DROŠĪBAUgunsdzēsēji varēs slēgt objektu, ja trīs reizes netiks ielaisti veikt ugunsdrošības uzraudzību

Ugunsdzēsēji varēs slēgt objektu, ja trīs reizes netiks ielaisti veikt ugunsdrošības uzraudzību

Pēc Iekšlietu ministrijas informācijas

Ministru kabinets 2. novembrī atbalstīja grozījumu Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā, kas paredz, ka turpmāk Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi, veicot ugunsdrošības uzraudzību, varēs pieņemt lēmumu par būves, tās daļas vai būvobjekta ekspluatācijas apturēšanu, ja atbildīgā persona trīs reizes nebūs nodrošinājusi ugunsdrošības pārbaudes veikšanu objektā. Pastāv atsevišķi gadījumi, kad atbildīgā persona nenodrošina iespēju VUGD amatpersonām veikt valsts ugunsdrošības uzraudzību, kas savukārt var novest pie traģiskām sekām (piemēram, gadījums Merķeļa ielā 8, Rīgā). Likumprojektu, lai tas stātos spēkā, vēl būs jāizskata Saeimā.


Lai turpinātu lasīt šo rakstu,
nepieciešams iegādāties abonementu

12 € / mēnesī*

Pirmās 30 dienas tikai par 1€

Abonēt

*Abonements tiek atjaunots automātiski, līdz izvēlaties to pārtraukt
 Esi BilancePLZ abonents?
Pieslēgties

Pierakstīties
Paziņot par
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Foto: Visualhunt.com

Ministru kabinets 2. novembrī atbalstīja grozījumu Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā, kas paredz, ka turpmāk Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi, veicot ugunsdrošības uzraudzību, varēs pieņemt lēmumu par būves, tās daļas vai būvobjekta ekspluatācijas apturēšanu, ja atbildīgā persona trīs reizes nebūs nodrošinājusi ugunsdrošības pārbaudes veikšanu objektā.

Pastāv atsevišķi gadījumi, kad atbildīgā persona nenodrošina iespēju VUGD amatpersonām veikt valsts ugunsdrošības uzraudzību, kas savukārt var novest pie traģiskām sekām (piemēram, gadījums Merķeļa ielā 8, Rīgā).

Likumprojektu, lai tas stātos spēkā, vēl būs jāizskata Saeimā.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts: